نام زیرپورتال :چهار محال بختیاری

1397/8/24 پنجشنبه

جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری با حضور استاندار محترم چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان چهارمحال و بختیاری با حضور استاندار  محترم ،رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ،مدیران کل دستگاههای اجرایی و آقای عبداللهی نماینده وزیر و مدیر کل و نایب رئیس مرکز در محل استانداری برگزار گردید.

 آقای مهندس اقبال عباسی در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری  بر ضرورت همکاری دستگاههای اجرایی در جهت تسریع در فرآیند صدور مجوزها و کمک به جذب سرمایه گذار در استان تاکید نمودند

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه گفت: با توجه به تاکید و پیگیری های مستمر استاندار، مرکز خدمات سرمایه گذاری این استان با جدیت در صدد رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران در بخش های مختلف است  و جلسات مرکز بصورت مستمر و با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی در محل اداره کل امور اقتصادی و دارایی برگزار می گردد.
تهمتن عبداللهی افزود: با فعالیت مرکز خدمات سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری مشکلات  پروژه های استان  بررسی و راهکارهای رفع مشکلات آنها ارائه شده است.
به گفته وی،گرد آوری و  معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان برای آگاهی سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف انجام سرمایه گذاری در بخش های مختلف در دستور کار این مرکز قرار دارد.
وی اظهار کرد: به همین منظور بسته های سرمایه گذاری مناسب برای ارائه به سرمایه گذاران آماده شده است.
در این جلسه مشکلات سرمایه گذاران بخش خصوصی در 7 طرح خدماتی ، گردشگری و صنعتی در سطح استان بررسی و راهکارهای فرایند صدور مجوز فعالیت ارائه گردید.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^