نام زیرپورتال :چهار محال بختیاری

1397/8/28 دوشنبه

حضور حجت‌الاسلام و المسلمین ثقفی در نشست هم‌اندیشی شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران  در سفر دو روزه به چهارمحال و بختیاری ضمن حضور در گلزار شهدای شهرکرد، در نشست هم‌اندیشی شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان و چند جلسه دیدار با ایثارگران دستگاههای تابعه شرکت نمودند.

مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران در نشست هم اندیشی شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت متبوع  با اشاره به اینکه دو قدرت بزرگ آمریکا و شوروی در دنیا وجود داشت که جهان را اداره می‌کردند و دنیا هم از آن‌ها می‌ترسید، افزود: اما حالا از آن همه اقتدار چه ماند؛ آمریکای این روزها دیگر قدرت و عظمت قبل از انقلاب را ندارد، این بزرگی آمریکا را امام راحل و ایثارگری فرزندان این کشور از بین بردند.

مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران در ادامه خاطرنشان کرد: باید ایثارگران را تشویق کرد، ایثارگران تضمین نظام هستند و باید در مسیر انقلاب بمانند.

وی بر پیگیری مسائل و مشکلات مربوط به ایثارگران در سطح وزارت امور اقتصاد و دارایی تاکید نمودند.

ثقفی به وجود 60 هزار ایثارگر در سطح وزارت امور اقتصادی و دارایی و دستگاه‌های تابعه آن اشاره و عنوان کرد: در بین ایثارگران افراد خوش‌فکر و متعهدی وجود دارد که می‌توان از آن‌ها در استخدام ادارات استفاده کرد.

در ادامه این نشست تهمتن عبداللهی نیز گفت: اعتبارات بیمه تکمیلی ایثارگران را به بنیاد شهید و امور ایثارگران اختصاص داده بودند، از تاریخ چهاردهم مهرماه مصوب شد دستگاه‌های اجرایی بحث بیمه تکمیلی و درمانی کارکنان خود اعم از بازنشسته و کارمند را تقبل کنند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه این اداره کل 119 پست سازمانی دارد که 75 مورد نفر در این پست‌ها شاغل هستند،که از این تعداد 26 نفر ایثارگران هستند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^