نام زیرپورتال :چهار محال بختیاری
اخبار

1398/2/28 شنبه

اداره فروش اموال تملیکی چهارمحال و بختیاری مستقل شد

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از ارتقاء سطح نمایندگی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی این استان به اداره خبر داد و گفت: اداره فروش اموال تملیکی استان مستقل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ،تهمتن عبداللهی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهارمحال و بختیاری به دلیل داشتن راه های ارتباطی با بنادر جنوبی کشور در زمینه مبارزه با قاچاق کالا از شرایط ویژه ای برخوردار است و استقلال اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان از مدیریت استان اصفهان امری ضروری در راستای تحقق حقوق شهروندی است.

وی افزود: با پیگیری های به عمل آمده ، چارت تشکیلاتی با عنوان اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان توسط سازمان اموراداری و استخدامی کشور تصویب و ابلاغ شده است.

عبدالهی تصریح کرد: با استقرار زیرساختهای لازم و راه اندازی سامانه ها و اتوماسیون اداری مربوطه، تمامی فرآیندهای اداری اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان قابل پیگیری بوده و نیازی به مراجعه حضوری به استان اصفهان نیست.

به گزارش ایرنا، اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان از سال 1392 به صورت نمایندگی در استان فعالیت دارد و امین اموال دولت و حقوق شهروندان است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^