نام زیرپورتال :چهار محال بختیاری
اخبار

1398/3/5 يكشنبه

سومین جلسه هماهنگي ذيحسابان و مديران مالي دستگاههاي اجرائي استان چهارمحال وبختياري در محل اداره كل امور اقتصادي ودارائي استان تشكيل گرديد.

جلسه هماهنگي ذيحسابان و مديران مالي دستگاههاي اجرائي استان با حضور آقای عبداللهي نماينده وزير و مديركل، آقای فانی معاون نظارت مالي و رئيس خزانه معين استان ،آقای حیدری  معاون توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان ومدیران مالی دستگاههای اجرائی استان در سالن جلسات اداره كل تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری در این جلسه که به منظور بحث و بررسی ضوابط اجرایی قانون بودجه و ضریب حقوق سال 1398 برگزار گردید ،بخشنامه شماره 22349/56 مورخ 14/2/1398 معاون محترم نظارت مالی و خزانه دار کل کشور در خصوص تعیین تکلیف دستگاههای اجرایی نسبت به گزارش عملکرد منابع عمومی مندرج در جدول(5) قانون بودجه سال جاری در مقاطع زمانی 2 ماهه تا پانزدهم ماه بعد با درج علل عدم تحقق احتمالی منابع و ارسال به خزانه معین استان تشریح گردید.

در ادامه آقای عبداللهی بر ممنوعیت هرگونه استفاده و نگهداری خودروهای فرسوده دولتی و شناسایی و فروش خودروهایی که در سال جاری فرسوده می شوند، تاکید  نمودند.

وی همچنین به اهميت تسريع تسويه حساب اقلام سنواتي اشاره و اظهارداشتند با عنايت به تاكيد اداره كل هماهنگي و تلفيق حسابها و روشهاي حسابداری پیگیری مصرف اقلام سنواتی دستگاه های اجرایی استان در دستور کار قرار گیرد.در پايان جلسه به سئوالات مطروحه از سوي ذيحسابان و مديران مالي پاسخ مناسب ارائه گرديد

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^