نام زیرپورتال :چهار محال بختیاری
اخبار

1398/3/30 پنجشنبه

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان چهارمحال و بختیاری در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی

جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری در محل اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با حضور اعضاء و هیات رئیسه اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان تشکیل گردید.
در این جلسه آقای عبداللهی، نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن تشکر از میزبانی اتاق بازرگانی،صنایع ،معادن و کشاورزی استان اظهار داشتند که جلسات شورای هماهنگی مدیران استانی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی براساس دستورالعمل اجرایی و به صورت ماهیانه به منظور هماهنگی و هم اندیشی مدیران استانی وزارت متبوع برگزار می گردد. با تصمیم شورا جلساتی نیز با بخش خصوصی پیش بینی شده تا چنانچه مشکلاتی در زمینه امور اجرائی بین بخش خصوصی و دستگاههای اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی وجود دارد حل و فصل گردد و این امر در راستای ارتقاء نظام جمهوری اسلامی ایران و رفاه مردم می باشد. 

در ادامه جلسه آقای احمدی رئیس اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن وکشاورزی استان ضمن تشکر و خیرمقدم به مهمانان ابراز داشتند که دستگاههای اجرایی زیرمجموعه وزارت اموراقتصادی ودارایی دراستان تعامل و همکاری رضایت بخشی با اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن وکشاورزی استان دارند و گاهاً مشکلات بخش خصوصی از نواقص قوانین ناشی می شود و به برخی از  این مشکلات اشاره کردند.

در ادامه آقای عبداللهی از امکان انعکاس مشکلات قانونی به هیات مقررات زدایی خبر داد که در این هیات نمایندگان سه قوا و بخش خصوصی حضور دارند.

جلسه با بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مطروحه پایان یافت.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^