نام زیرپورتال :چهار محال بختیاری
اخبار

1398/4/25 سه‌شنبه

چهارمین جلسه هماهنگي ذيحسابان و مديران مالي دستگاههاي اجرائي استان چهارمحال وبختياري در محل اداره كل امور اقتصادي ودارائي استان تشكيل گرديد.

جلسه هماهنگي ذيحسابان و مديران مالي دستگاههاي اجرائي استان با حضور عبداللهي نماينده وزير و مديركل، فانی معاون نظارت مالي و رئيس خزانه معين استان ، حیدری  معاون توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان ومدیران مالی دستگاههای اجرائی استان در سالن جلسات اداره كل تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری در این جلسه که به منظور بحث و بررسی آیین نامه اجرایی اسناد خزانه اسلامی و اوراق تسویه خزانه سال1398 برگزار گردید ،نماینده وزیر و مدیر کل به اهمیت و ضرورت پیگیری و شناسایی اموال غیر منقول مازاد دستگاه های اجرایی استان توسط ذیحسابان و مدیران مالی محترم پرداختند و به رعایت  قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی اشاره نمود.

در ادامه عبداللهی به جذب بهینه و به موقع اسناد خزانه اسلامی سال 1397 تاکید کرد.

معاون نظارت مالي و رئيس خزانه معين استان قانون اساسنامه هیات رسیدگی به شکایات موضوع ماده 7 قانون برگزاری مناقصات راعنوان نمود.

 فانی همچنین به اهميت الزام به بررسی اطلاعات سامانه ساجار قبل از واگذاری پروژه های عمرانی به شرکتهای پیمانکاری و کنترل وجود گواهینامه صلاحیت معتبر و کنترل ظرفیت کاری آزاد و معتبر بودن اسم شرکت در پایگاه ساجار، اشاره داشتند.

در پايان جلسه به سئوالات مطروحه از سوي ذيحسابان و مديران مالي پاسخ مناسب ارائه گرديد.    


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^