سه‌شنبه, 1 مهر 1399
  • ساعت : ۸:۳۲:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ 
  • کد خبر : ۱۹۰۷۵۲
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال وبختیاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان چهارمحال و بختیاری دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور اعضا در محل مدیریت امور شعب بانک ملی ایران استان برگزار گردید.

ابتدا آقای عبداللهی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن قرائت نامه های شماره 142/338/2/983/140 مورخ 21/8/1398 معاون محترم دادستان کل کشور و رئیس کمیته حمایت قضایی تولید و سرمایه گذاری دادستان کل کشور و تصویب نامه شماره 84570/50582 مورخ 26/7/1398 معاون اول محترم رئیس جمهور و ارائه توضیحات در این زمینه به اعضاء  اظهار داشتند که بخشنامه های مذکور در جهت حمایت از تولید و بنگاه های اقتصادی در استان می باشد که لازم است دبیر محترم شورای هماهنگی بانکهای استان نسبت به طرح بخشنامه های مذکور در جلسه شورای هماهنگی واطلاع رسانی به اشخاص ذینفع اقدام نمایند.

در ادامه آقای صباغی دبیر کمسیون هماهنگی بانکهای استان ضمن ارائه مطالبی در خصوص قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی کشور مصوب 11/6/1398 مجلس شورای اسلامی عنوان نمودند که قانون مذکور شرایط مطلوبی برای نظام بانکی کشور در جهت دریافت مطالبات معوقه و برای بدهکاران بانکی در زمینه پرداخت بدهی خود فراهم نموده است که لازم است اشخاصی که قصد استفاده از مزایای قانون فوق را دارند تا پایان سال نسبت به ارائه درخواست خود به بانکهای عامل اقدام نمایند.

وی در ادامه گزارش عملکرد ده ماهه سال جاری  بانکهای عضو شورای هماهنگی بانکهای استان را ارائه نموده و در مجموع عملکرد بانکها را مطلوب ارزیابی نمودند.

در پایان مصوبات جلسه قبل قرائت و توضیحات لازم توسط مدیران مربوطه ارائه گردید و پس از بحث و بررسی در خصوص موضوعات مطروحه و ارائه دیدگاه ها و نقطه نظرات اعضاء جلسه پایان یافت.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.10.0
    V5.7.10.0